O firmie

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące naszej działalności.

W X-MARK naszą specjalnością są markizy w przystępnych cenach. To u nas zakupią Państwo wysokiej jakości markizy doskonałe do domu i do firmy. Lata doświadczenia, najlepsze materiały i nowoczesne rozwiązania powodują, że nasze produkty są w stanie spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Szeroka oferta
W naszym asortymencie znajdują się w szczególności markizy balkonowe i tarasowe, które świetnie sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w restauracjach, kawiarniach, hotelach czy w pensjonatach. Także dużym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się markizy koszowe idealne na fasadę sklepu, stabilne zadaszenia stałe i markizorolety, które stanowią zgrabne połączenie markiz i rolet. Dodatkowo wykonujemy markizy na ogrody zimowe.

Najwyższa jakość
Wszystkie markizy X-MARK wyróżniają się najwyższą jakością, która jest dla nas priorytetem. Wykorzystujemy zaawansowane konstrukcje aluminiowe Mitjavila SA, które należą do jednych z najbardziej popularnych w Europie. Są gwarancją wytrzymałości i trwałości na lata w duecie z tkaninami francuskiej firmy Dickson, która jest liderem w dostarczaniu specjalistycznych tkanin o wysokiej odporności na rozdarcia, braku przepuszczalności wody, promieni UV oraz o efektownym wzornictwie.

Indywidualne dopasowanie
Markizy wykonujemy, uwzględniając wymagania naszych klientów. Przedstawiamy pełną gamę tkanin, a dla wygody obsługi markizy wyposażamy także na życzenie w systemy automatyki. Nasz pracownik bezpłatnie pobierze na miejscu dokładne wymiary, zaprezentuje naszą ofertę i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy Państwa do wybrania markiz X-MARK!

 

Klientów z Warszawy i okolic zapraszam do umówienia się na bezpłatny pomiar, podczas którego przedstawię oferowane produkty oraz zaproponuję najlepszą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb ofertę.

—Rafał Oktabiński

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub dowiedzieć się o nas więcej to zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się